Változik a Magyar Vilmos uszoda nyitva tartása

A Győr-Szol Zrt. a hatékonyabb üzemeltetés érdekében, a használati szokások figyelembe vételével 2019. január 2-ától egységesíti a Magyar Vilmos uszodában a medencetér és a szauna nyitva tartását.

Ez azt jelenti, hogy a medencetér és szauna hétfőn 6 és 19 óra között, kedden 6 és 21 óra között, szerdán 6 és 19 óra között, csütörtökön 6 és 21 óra között, pénteken 6 és 19 óra között, szombaton 8 és 19 óra között, vasárnap 8 és 19 óra között használható. A pénztár minden nap egy órával hamarabb zár. A Győr-Szol Zrt. megköszöni a létesítményt igénybe vevők megértését.

Fel
Normál