Szünetel a melegvíz-szolgáltatás augusztus 06-án

A Győr-Szol Zrt. értesíti a tisztelt fogyasztókat, hogy előre eltervezett karbantartási munkálatok miatt a melegvíz-szolgáltatás 2019. augusztus 06-án, kedden 03 órától 20 óráig Győr város egész területén szünetel a távhővel ellátott lakásokban.

A szolgáltatás szüneteltetésére a rendszerben működő, az év minden napján nyomás vagy feszültség alatt lévő műszaki berendezések évi egyszeri karbantartása miatt van szükség.

A Győr-Szol Zrt. megköszöni ügyfeleinek megértését és türelmét.

Fel
Normál