Megkezdődött az U18-as győri atlétikai Eb jegyértékesítése!

Július 5-8. között ismét a fiatalságé lesz a főszerep Győrben! Ezúttal a kontinens legjobb atlétái küzdenek meg egymással az érmekért és a helyezésekért. A jövő csillagai is minden bizonnyal ott lesznek a 42 ország részvételével zajló eseményen, hiszen gondoljunk csak a 2001-es debreceni ifjúági atlétikai vb-re, ahol Ivet Lalova és Robert Harting mellett, egy Usain Bolt nevű fiatalember is indult 200 méteres síkfutásban.

Fesztiválhangulat, izgalmas versenyek, és egy sportszerető város várja az atlétákat július elején! Jöjjön és szurkoljon velünk a jövő reménységeinek!

Jegyek: www.eventim.hu

Fel