Forgalomkorlátozás a Szent László Napok alatt

A rendőrség ideiglenes forgalomkorlátozást rendelt el 2018. június 30-án 10.00 óra és 12.00 óra közötti időben Győrött a Városház tér - Aradi Vértanúk útja - Árpád u. - Teleki u. - Bajcsy Zs. u. - Aradi Vértanúk útja - Virágpiac tér - Zechmeister u. - Bécsi kapu tér - Káptalandomb - Dunakapu tér - Kossuth híd - Kálóczy tér - Vásárhelyi Pál u. - Aranypart útvonalon, a Szent László Napok lovas és gyalogos felvonulási menet elvonulásának idejére.

A forgalomkorlátozás elrendelésére a Szent László napok alkalmából meg rendezett korhű jelmezes felvonulás résztvevőinek testi épségének megóvása érdekében kerül sor. A forgalomkorlátozás ideje alatt a forgalom elterelése rendőri irányítás mellett történik.

Az ÉNYKK Zrt. tájékoztatása szerint a helyi autóbuszjáratok közlekedésében a fenti időszakban kisebb késések várhatók.

Fel
Normál