Felhívás jelölteknek, jelölő szervezeteknek

FELHÍVÁS JELÖLTEKNEK ÉS JELÖLŐ SZERVEZETEKNEK

Felhívás!

Győr Megyei Jogú Város Helyi Választási Irodája a 2020. január 26-i időközi polgármester- választás előkészítésével kapcsolatos aktuális teendők egyeztetése érdekében meghívja a független jelöltként indulni szándékozó választópolgárokat, valamint a jelöltet állítani kívánó jelölő szervezetek képviselőit a 2019. december 3-án – kedden – 10.00 órakor a Városháza (Győr, Városház tér 1.) Bisinger termében tartandó megbeszélésre, melyen a legfontosabb feladatokról és határidőkről tájékoztatást kapnak.

Győr, 2019. december 2.

dr. Lipovits Szilárd s.k.

jegyző

HVI vezető