Árok és járdafelújítás Győr-Bácsán

Megújult a járda és a csapadékvízelvezető árok a Heltai Jenő utca templomi szakaszán és onnan az István Király útig 150 méter hosszban.

A beruházás méltó környezetet ad a felújított templomnak, biztonságot a gyalogosoknak és továbbítja a csapadékvizet a tavalyi évben felújított István király út árokrendszerébe. A  beruházás értéke, amely polgármesteri keretből valósult meg, mintegy tízmillió forint. - közölte Bárány István önkormányzati képviselő.

Fel
Normál