6-os és City buszok közlekedése az áradás idején

Az ÉNYKK Zrt. értesíti utasait, hogy a Mosoni-Duna áradása idején az alsó rakpart lezárásának időtartama alatt a 6-os és CITY jelzésű autóbuszjáratok „Dunakapu tér” elnevezésű megállóhelye ideiglenesen, a rakpart lezárásának idejére áthelyezésre kerül a tér felső részére, a „Pulzus” szoborhoz.

Az autóbuszok a fenti változástól eltekintve normál útvonalukon közlekednek, és többi megállóhelyükön megállnak (a felső rakparti „haváriaút” használata miatt esetenként néhány perces késések azonban előfordulhatnak).

Fel
Normál