Győr Megyei Jogú Város Helyi Választási Iroda Vezetőjének 87/2014. (III. 31.) számú határozata

Győr Megyei Jogú Város Helyi Választási Iroda Vezetője a helyi önkormányzati választások egyéni választókerületeinek kialakítása tárgyában meghozta a következő határozatot:

Győr Megyei Jogú Város Helyi Választási Iroda Vezetője Győr településen a helyi önkormányzati választások egyéni választókerületeinek számát tizenhatban állapítja meg, melyek sorszámát és határát a jelen határozat mellékletében foglaltak szerint alakítja ki.

A határozat innen letölthető.

A melléklet innen elérhető.

Fel
Normál